Inwestycje deweloperskie zrealizowane

Home&Apartment uczestniczył i z sukcesem zrealizował szereg projektów deweloperskich i apartamentowych. A był to udział zarówno w zakresie pozyskania dla nich finansowania jak i sprzedaży powierzchni mieszkaniowych i apartamentowych.

Poniżej przedstawiamy niektóre inwestycje deweloperskie przy których uczestniczyliśmy:


Home&Apartment powstało z myślą o deweloperach i ich klientach. W przypadku tych pierwszych, tworzymy rozwiązania, które pozwolą deweloperom oszczędzić czas i energię. Tak aby mogli skupić się na realizacji swoich inwestycji, bez potrzeby organizacji i prowadzeniu biura sprzedaży. Dlatego, jeśli mają Państwo nieruchomość na sprzedaż, my mamy rozwiązania dla Państwa.

W Home&Apartment tworzymy rozwiązania dla deweloperów polegające na organizacji i obsłudze biura sprzedaży, marketingu, pozyskiwaniu i obsłudze klientów. Takie biuro sprzedaży to nasze działania począwszy od przygotowania dokumentacji dla klientów. A także ich pełną obsługę czyli sprzedaż powierzchni w Waszej inwestycji deweloperskiej. Ponieważ, dzięki temu możecie skupić się na budowie, i nie tracić czasu i energii na organizację i obsługę biura sprzedaży. Wy budujecie, a my zapewnimy Państwu outsourcingową usługę pozwalającą na oszczędność środków i czasu.

Dlatego, jeśli jesteście Państwo deweloperem, zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług polegających na organizacji dla Waszej inwestycji biura sprzedaży i obsługi klientów. Ponieważ, do inwestycji, które wspieramy, podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Zapraszamy do współpracy z Home&Apartment!

Projekty deweloperskie, inwestycje apartamentowe. Mieszkania, apartamenty. Lokale mieszkaniowe i apartamentowe. Biuro sprzedaży dewelopera. Sprzedaż powierzchni mieszkaniowych i apartamentowych.

Home&Apartment

Email: biuro@homeandapartment.pl

Telefon: +48 600 240 824